10% הנחה

לקנייה ראשונה בהרשמה לדיוור

PIX מבית דפוס בארי ממשיכים להדפיס לכם

שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם במייל: support@pix.co.il

דלג לתוכן העיקרי
0

פוסטרים ושילוט

פוסטרים ושלטים - להציג ולעצב את העסק שלכם כמו שתמיד רציתם. ב-PIX תוכלו ליצור בעצמכם פוסטרים ושילוט על מגוון חומרים - בקלות, במהירות ובהנאה.

פוסטרים ושילוט מקפיצים את הנראות של העסק. איכות החומרים ורמת הגימור מאפשרים לכם להציג תוצאה מרשימה בכל קנה מידה במשרד, בכנסים או בפתח העסק. פוסטרים ושילוט הם בשורה לכם, בעלי עסקים. אם פעם עוד הייתם צריכים להתפשר, אז עכשיו עם האפשרויות של שילוט מחומרים שונים העתיד שייך לכם. מתי להשתמש בפוסטרים ובשלטים? מתי שאפשר. בכניסה למשרד, בפרסום ושיווק של העסק, בכנסים ותערוכות, כשתרצו להכריז על מבצע או אירוע ובמיתוג נקודות מכירה.

שאלות ותשובות

האם בהדפסת תמונות על קנבס התמונה נמתחת על השולים? איך אפשר שזה לא יקרה?

ניתן למתוח את תמונת הקנבס על השולים או לבחור להשאיר את השוליים לבנים. אנו ממליצים למתוח את התמונה כך שתמשיך גם על השוליים ליצירת תמונת גלריה איכותית.

אילו שלטים מתאימים כשילוט חוץ?

פרספקס, אלוקובונד ואפילו מדבקת ויניל הם חומרים עמידים בתנאי חוץ קשים. שלט שמשונית ושלט פי.וי.סי יכולים גם הם להתאים לשילוט חוץ אבל לטווח קצר יותר.

מהי הרזולוציה המתאימה לשילוט?

כמו בכל עבודת דפוס, כך גם בשילוט, רצוי שהרזולוציה תהיה לפחות 300 dpi

עבור מה משמש שלט אלוקובונד?

חומר זה הוא בעל עמידות גבוהה המותאם עבור שילוט המוצב מחוץ לבית העסק, ברחוב ובתנאי מזג אוויר קיצוניים. השלטים משמשים לשילוט פנים, שלטים למשרד, שלטי הכוונה ועוד.

מה ההבדל בין קאפה לקנבס?