10% הנחה

לקנייה ראשונה בהרשמה לדיוור

כל האתר עד 30% הנחה


ימים אחרונים
למבצע!

המבצע
מסתיים בעוד

שניות
:
דקות
:
שעות
ימים

ללא קוד קופון 

PIX מבית דפוס בארי ממשיכים להדפיס לכם

לקוחות יקרים, עקב עומסים במערכת ההזמנות סביב החג, ייתכנו עיכובים בזמני האספקה. אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית. צוות PIX

שירות לקוחות פעיל דרך מייל בלבד: support@pix.co.il

דלג לתוכן העיקרי
0

גלויות

גלויה היא הדרך הכי קצרה וישירה לספר את הסיפור שלכם  ב¯PIX תוכלו ליצור בעצמכם בקלות, במהירות ובהנאה גלויות בשני סגנונות. אז איך ייראו הגלויות שלכם?

חשבתם שהאימייל, אפליקציות ההודעות והרשתות החברתיות החליפו את הגלויות – תחשבו שוב. גלויות היו ונשארו דרך אישית, ידידותית ומזמינה להציג את הסיפור שלכם ללקוח שלכם, בקיצור נמרץ ובפשטות שובת לב. אז אל תתפלאו כשהלקוחות שלכם ייקחו, יקראו ויישמרו את הגלויות שלכם.

שאלות ותשובות

מה ההבדל בין גלויית ברכה לגלויה רגילה?

ההבדל בין הגלויות הוא בעיצוב המופיע עליהן, במידה ותבחרו להשתמש באחת מערכות העיצוב שבאתר תוכלו לעצב גלויה שיווקית או גלוית ברכה ללא מאמץ ועם העיצוב המתאים.

מה עובי הנייר שהכי מתאים לגלויות?

ככל שהנייר עבה יותר כך הגלויה מרשימה יותר, נהוג להדפיס גלויות על נייר 300 גרם ומעלה. יחד עם זאת, לעיתים נרצה להשתמש בגלויה כפלייר שיווקי ואז נייר דק יותר יעשה את העבודה.

מה הגודל הסטנדרטי של גלויה?

הגודל הסטנדרטי של גלויה הוא 10X15 ס

אילו שימושים נפוצים לגלויות?

לגלויה שימושים רבים בעסק, היא יכולה לשמש להעברת מסרים שיווקיים כמו פלייר או ככרטיס ברכה ותודה. עסקים רבים משתמשים בגלויה כדי לצרף אותה למארז אותו הם שולחים ועליה מסר של