10% הנחה

לקנייה ראשונה בהרשמה לדיוור

PIX מבית דפוס בארי ממשיכים להדפיס לכם

שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם במייל: support@pix.co.il

דלג לתוכן העיקרי
0

פנאי ונופש

מוצרי טיולים ממותגים עבור רגעי פנאי ונופש בחיים מבטיחים שגם השמיים אינם הגבול. הם עוזרים להפוך כל חופשה או טיול להרבה יותר מהנים ומאפשרים לעסק שלכם להגיע בקלות אל מגוון רחב של יעדים.

מותגים בעידן של היום צריכים לקדם את העסק שלהם ללא הרף כדי להעלות את המודעות אל העסק בשוק. לשם כך עליהם לחשוב על אסטרטגיות ורעיונות שיווקיים חדשים כל הזמן. אחת הדרכים היעילות והמיוחדות ביותר לקדם את העסק היא על ידי מתנות ממותגות, וכשהקיץ נמצא מעבר לפינה וכולם מעבירים הרבה יותר זמן בחוץ, ציוד קמפינג ממותג יהיה מאוד שימושי ונחוץ.

מבחר רחב של ציוד קמפינג ממותג

מוצרי פנאי ונופש ממותגים אינם מיועדים רק ללקוחות קיימים ופוטנציאליים. הם יכולים לשמח גם את צוות העובדים שלכם, ואת הספקים ששותפים להצלחת העסק ובזכותם הכל מתקתק. אצלנו באתר תוכלו למתג מגוון רחב של מוצרי קמפינג, נסיעות, פנאי ונופש, ממש בקלות באמצעות ממשק נוח וידידותי.

ציוד קמפינג ממותג הופך כל נסיעה, חופשה או יום כיף בים לנעימים הרבה יותר, ובעזרת המיתוג, תוכלו להבטיח שהאסטרטגיה השיווקית שלכם תגיע ישירות אל היעד. יותר מכך, כאשר אנשים נמצאים בחופשה הם הרבה יותר רגועים ונינוחים, כך שהמסרים השיווקיים שתרצו להעביר יקלטו הרבה יותר מהר בתודעה.

מוצרי קמפינג ממותגים לוקחים את המותג שלכם לכל מקום, בארץ ובעולם, ומגדילים את החשיפה אליו. באמצעות האתר תוכלו להתאים את העיצוב לרוח המותג וליהנות מהדפסה איכותית וממיתוג שיחזיק מעמד לאורך זמן רב!