10% הנחה

לקנייה ראשונה בהרשמה לדיוור

PIX מבית דפוס בארי ממשיכים להדפיס לכם

ייתכנו עיכובים בזמני ייצור ואספקה בשל המצב הבטחוני

שירות לקוחות פעיל דרך מייל בלבד: support@pix.co.il

דלג לתוכן העיקרי
0

פנקסי חשבוניות

הנהלת החשבונות היא חלק בלתי נפרד מכל עסק. פנקסי חשבוניות שתבחרו לעצב ולהדפיס ישימו אתכם בקדמת הבמה, יעזרו לכם להתבלט, לחזק את המותג ולשדר תדמית עסקית מקצועית, כל עוד הם מעוצבים נכון.

אם חשבתם שמוצרים כמו פנקסי חשבוניות, חשבוניות מס, קבלות, הזמנת עבודה, תעודות משלוח או הצעות מחיר הם עניין של מה בכך, כדאי שתחשבו מסלול מחדש. מוצרי דפוס ממותגים הנושאים את הלוגו של העסק ומעוצבים בצורה ייחודית יכולים לומר המון ללקוחות על העסק שאתם מנהלים.

חשבוניות מס, קבלות, תעודות משלוח, הזמנות עבודה והצעות מחיר, אינם סתם ניירת משרדית, אלא חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם ודרך מעולה להרשים את הלקוחות. לכן הדפסת פנקסי חשבוניות בהתאמה אישית היא לא פחות מהכרחית. זו הדרך שלכם להגדיל את המודעות למותג, להבדיל את עצמכם מעסקים מתחרים, ולהבטיח שהעסק שלכם יהיה מיוצג על הצד הטוב ביותר.

מה היתרונות של פנקסי חשבוניות ממותגים?

מדי חודש אתם מוציאים קבלות, חשבוניות מס, הזמנות עבודה, הצעות מחיר ותעודות משלוח וזהו חלק מהותי וחשוב בתקשורת עם הלקוחות והספקים. מיתוג פנקסי חשבוניות מאוד חשוב, שכן החשבוניות הן הפנים של העסק, ממש כמו כרטיסי ביקור, ועליהן לכלול את כל הפרטים החשובים. 

  • • פנקסי חשבוניות ממותגים וייחודיים יאפשרו ללקוחות שלכם לזהות את המותג בקלות.

  • • עיצוב לוגו עסקי ושילובו בניירת המשרדית ובפנקסי החשבוניות שלכם ישאירו רושם על לקוחות
      חדשים וקיימים.

  • • אתם יכולים לציין את כל הדרכים ליצור עמכם קשר כדי להגדיל את הסיכוי לקבל עוד לידים וחשיפה
      מקוונת.

  • • מיתוג בהתאמה אישית של פנקסי החשבוניות יבדיל אתכם מעסקים אחרים ויוציא אתכם מהתבנית
      הסטנדרטית והמשעממת בה כולם בוחרים.

ב-PIX מציעים דרך מאוד פשוטה למתג את העסק באופן אישי באמצעות הניירת המשרדית שלכם – הוסיפו פרטים כמו שם החברה, הלוגו שלכם, פרטים ליצירת קשר ועצבו את הפנקסים בהתאם לאסתטיקה הייחודית של המותג, והכל – בכמה צעדים פשוטים!

איך זה עובד?

הפורמט הסטנדרטי זהה בין כל העסקים. באמצעות מיתוג בהתאמה אישית אתם יכולים לעצב את הניירת המשרדית שלכם בקלות, בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. החליטו איזו תבנית לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות, שימו לב שכל הפרטים החשובים נכללים, העלו לוגו של המותג ואת כל פרטי ההתקשרות שתרצו להוסיף, ואתם מוכנים לצאת לדרך!

עצבו כבר עכשיו פנקסי חשבוניות ומוצרים נוספים ברוח העסק דרך הממשק הנוח שלנו, ועזרו ללקוחות שלכם להבין שהם נמצאים בידיים טובות, תמיד.