קבלו 10% הנחה

לקנייה ראשונה בהרשמה לדיוור

דלג לתוכן העיקרי

פולדרים

פולדרים הם הדרך האידיאלית לתקשר ביעילות עם לקוחות, ספקים וקולגות. המסר הקבוע מודפס על הפולדר, כרטיס הביקור מוצג במקום בולט והדפים נשמרים בפנים.

כל מה שרציתם לדעת על הדפסת פולדרים

 מה זה פולדר

פולדר הוא תיקיה מעוצבת שמשמשת בדרך כלל להגשת מסמכים שיווקיים בצורה מקצועית. הפולדר עשוי מנייר עבה במשקל 300 גרם ובעל כיס פנימי, אחד או שניים, ששומרים היטב על הדפים. הפולדר הקלאסי כולל גם מקום לכרטיס ביקור של בעל העסק.

היתרונות של פולדרים ממותגים

פולדרים הפכו בשנים האחרונות ל"פריט חובה" לכל עסק שמשווק את עצמו בצורה מקצועית. כך שכשאתם מגישים ללקוח פולדר מעוצב היחס אליכם יהיה בהתאם. פולדר הוא גם במה מצוינת להבליט את המיתוג שלכם ולהעביר את המסרים החשובים על גבי הפולדר עצמו.

איפה להשתמש בפולדרים מעוצבים

פולדרים מעוצבים הם דרך אלגנטית להעביר מסרים, לבלוט בשטח ולהניע לפעולה. לכן פולדרים מעוצבים אפקטיביים במיוחד בהצגת מוצר, בפגישה עסקית, בשיווק בתערוכות, בחלוקת תעודות ובהגשה מרוכזת של מסמכים בנקודות מכירה.

כמה עולה הדפסת פולדרים

המחיר של הדפסת פולדרים משתנה בהתאם לצורה, לצבעוניות ולרמת הגימור. טווח המחיר של הדפסת 500 פולדרים לניירת A4 עם כיס אחד הוא בין 1,690 ל- 1,965 ש"ח. כדי לקבל את מחיר ההדפסה המדויק בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם, לחצו על לשונית "מחירון" שבדף הזה.

פולדר מעוצב – שם את כולם בכיס

כשמדובר בעסק שלכם אף אחד הרי לא מכיר אותו טוב כמוכם. יש לכם את החזון, את ההשראה ואת ההבנה איך בדיוק כל דבר צריך להיראות. אז למה לא להכין בעצמכם גם פולדר מעוצב משלכם?

ב‾PIX תמצאו אפשרויות חדשות ומלהיבות ליצור פולדרים מעוצבים בצורה עצמאית, קלה ופשוטה – לפגישות מכירה או לחלוקה בכנסים. תוכלו לבחור את העיצוב שלכם ממגוון תבניות בעיצוב עכשווי, לעצב בעצמכם אונליין או להשתמש בעיצוב שכבר יש לכם. ואם פעם עוד הייתם תלויים באחרים בשביל זה,  PIXהופך את כל העניין לקל, פשוט ומהיר ומשאיר את השליטה כולה בידיים שלכם.

כמו כל המוצרים ב‾PIX, עיצוב הפולדר נעשה אונליין עם כלים סופר פשוטים, טכנולוגיה חדשנית ותבניות ייחודיות. כך שאתם יכולים לעשות הכל בזמן שלכם, בקצב שלכם ובעיקר - בלי להתפשר על התוצאה.

סיימתם לעצב? עכשיו ספרו לנו כמה פולדרים תרצו, תוך כמה זמן ולאן להביא לכם אותם.