Chat on WhatsApp

PIX מבית דפוס בארי ממשיכים להדפיס לכם

שירות לקוחות פעיל דרך מייל בלבד: support@pix.co.il

דלג לתוכן העיקרי
0

מוצרי דפוס

מגוון רחב של מוצרי דפוס, עם המיתוג שלכם, שיעזרו לכם לקדם את העסק בקלות ובמהירות. ב־PIX תמצאו את כל מוצרי הדפוס במקום אחד ותוכלו להדפיס אותם בקליק, מבלי לקום מהמחשב. אז איך יראו מוצרי הדפוס שלכם?

מוצרי דפוס נמצאים בכל נקודת מפגש עם הלקוח שלכם. החל מחשיפה ראשונית עם פליירים וברושורים דרך מעטפות ומדבקות ועד מתנות כמו מחברות או יומנים.

הדפיסו מוצרי דפוס המתאימים לאופי העסק ולסוג הלקוחות שלכם.

 

הקפידו על עיצוב מדויק ומיוחד שלא ישאיר אף לקוח אדיש.

שאלות ותשובות

מה זו הדפסה דיגיטלית?

הדפסה דיגיטלית היא שיטת הדפסה חדשנית בה מדפיסים את הקבצים הדיגיטליים ישירות מהמחשב על גבי הנייר או על מגוון חומרים נוספים שניתנים להדפסה.
בהדפסה דיגיטלית נשתמש בעיקר כשמדובר בהדפסה של מספר קטן של עותקים, ההדפסה הזו חסכונית במיוחד והיא אידיאלית לאנשים פרטיים ולבתי עסק קטנים ובינוניים, אך לא רק.

אילו קבצים נכון להכין לדפוס?

הקובץ הסופי אותו אנחנו מעבירים להדפסה הוא קובץ PDF. יחד עם זאת, באתר PIX, תוכלו להיעזר בעורך הגרפי ולעלות אליו ישירות קבצי תמונה מסוג JPEG או PNG.
בעמוד המוצר תוכלו לקבל הוראות לעיצוב מוכן לכל אחד מהמוצרים אותם בחרתם לעצב.

מה זו רזולוציה? ובאיזו רזולוציה עלי לשמור את הקבצים והתמונות שלי?

רזולוציה היא מספר פיקסלים של תמונה שהוקצו לכל אינץ' בעת הדפסת תמונה. ככל שבתמונה יש יותר פיקסלים לאינץ', הרזולוציה שלה תהיה גבוהה יותר. רזולוציית מדפסת נמדדת בנקודות לאינץ' (dpi). ככל שה-dpi גבוה יותר, יתקבל פלט מודפס מדויק יותר.
רזולוציה של 300 פיקסלים לאינץ' היא הסטנדרט התעשייתי להדפסה באיכות גבוהה. רזולוציה זו תבטיח שהתמונה תיראה חדה ומפורטת כאשר תודפס.

מה זה בליד (bleed)?

בליד זוהי תוספת של שטח שמוסיפים לקובץ מסביב לעיצוב המיועד להדפסה, האזור הזה הוא אזור 'ביטחון' אשר לא יופיע במוצר הסופי אבל משאיר מקום לטעויות קטנטנות בהדפסה או בחיתוך של הנייר. הבליד מבטיח שהגרפיקה תהיה צמודה לקצה הנייר בלי שיישאר רווח לבן.
הבליד משמש כסימני חיתוך הנייר לאחר ההדפסה ולרוב יהיה ברוחב של 3-5 מילימטר.

מה זו למינציה?

למינציה זה תהליך של ציפוי הנייר המודפס בשכבת פלסטיק שקופה למטרת שמירה על ההדפס והענקת הגנה נוספת. הלמינציה מונעת קריעה, שחיקה או מחיקה של חומר הדפוס (נייר, מדבקה וכדומה) ומבטיחה אורך חיים רב יותר.

מה זה קובץ וקטורי?

קבצים וקטורים הינם קבצים מיוחדים בסיומות AI , PDF ו-ESP. העיצובים הוקטוריים הינם רצף של נוסחאות מתמטיות שתוכנות העריכה הגרפיות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור וכדומה יודעות לפענח ולתרגם למיצג גרפי על המסך. בשונה מתמונות רגילות המבוססות על פיקסלים, הגרפיקה בקובץ הוקטורי אינה מתפקסלת כלל כאשר אנו מגדילים ומקטינים אותה. קבצים וקטורים מתאימים לדפוס ונותנים רמת פרטים גבוהה.

האם צבעי ההדפסה יוצאים זהים לצבעים במסך? האם הם זהים בכל המדפסות?

ברוב בתי הדפוס, ישנה סטייה של עד 7% בין המסך למדפסת וזוהי סטייה מינורית מאוד.
המסך שלנו בנוי בצבעי RGB - נורות קטנות (מאוד) שממוקמות בצורה צפופה על המסך ויוצרות יחד באשליה אופטית את כל שילובי הצבעים בעולם. מוצרי הדפוס שלנו מורכבים מצבעי CMYK - ללא אשליה אופטית אלא בערבוב של צבעים. הבדלים בצבעים יכולים להופיע גם בין מסכים שונים וזה תלוי בכיול המסך (כיוון הצבע). אותו הסיפור גם לגבי מדפסות. כרטיס ביקור לדוגמה, יכול להראות שונה בין מדפסות שונות - גם זה, בהתאם לכיול המדפסת.

האם אראה דוגמה לפני אישור ההדפסה?

היתרון באתר PIX הוא שאין צורך ללכת לבית הדפוס כדי לראות דוגמה, תוכלו לראות הדמיה של המוצר הסופי לפני הדפסה, ישירות על המסך שלכם לפני שתעברו לתלום.

מהם גדלי A3, A4, A5?

ה- A מציין גודל של נייר במכפלות וככל שהמספר של הדף עולה, כך הדף הינו קטן יותר.
גודל A4 - 297X210 מ