חזרנו לפעילות, נשמח לקבל הזמנות דרך האתר. ייתכנו עיכובים באספקה עקב המצב הבטחוני.

דלג לתוכן העיקרי
0

מתנות לפסח

הזדמנות חגיגית לומר תודה לצוות העובדים שלכם על עבודתם המסורה ולהעניק להם מתנות לפסח. הוסיפו טאץ' אישי עם מתנות ממותגות לפסח

מתנות ממותגות לפסח לעובדים וללקוחות שחשובים לכם.

 מתנות ממותגות לפסח הן מתנות הכוללת הדפס של הלוגו והמיתוג האישי שלכם. אלו מתנות שהעובדים שלכם ישמחו לקבל משום שהן שימושיות ופונקציונליות, כמו למשל שולחן קמפינג מתקפל או פותחן בקבוקים. בנוסף לכך, מתנות ממותגות מאפשרות לחזק את הנאמנות של העובדים למותג שלכם ולהשאיר את העסק שלכם בתודעה שלהם בכל פעם שהם משתמשים במתנה. מעבר לכך, מתנות לפסח הכוללות מיתוג מהוות כלי שיווקי יעיל – כאשר העובדים משתמשים במתנות מול אנשים אחרים, העסק שלכם נהנה מחשיפה ללקוחות פוטנציאליים רבים.


אצלנו ב-PIX תוכלו להזמין מגוון רחב של מתנות לפסח עם הדפס איכותי במיוחד של הלוגו והמיתוג האישי שלכם. המוצרים השונים שאנחנו מציעים הינם ברמה הגבוהה ביותר והעובדים שלכם ייהנו מהם מאוד. לאחר ההדפסה, המתנות הממותגות יגיעו עד לפתח הבית או בית העסק שלכם.

שאלות ותשובות

מתי עליי להזמין על מנת לקבל את המתנות לפני החג?

על מנת לקבל את מתנות לפסח לפני ערב החג, מומלץ להזמין אותן לפחות שבועיים מראש.

אילו מתנות מומלץ להעניק לעובדים בפסח?

אנחנו מציעים לכם מגוון מתנות ממותגות לפסח – פותחן בקבוקים באריזת מתכת, פותחן אוויר ליין, כיסא קמפינג מתקפל, שולחן קמפינג מתקפל ועוד. מומלץ להוסיף לכל מתנה גלויה ממותגת ומדבקות ממותגות.