קבלו 5% הנחה נוספים

לקנייה ראשונה בהרשמה לדיוור

דלג לתוכן העיקרי

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור הוא המפגש הראשון של הלקוח עם העסק שלכם. חשוב שהוא ידבר בדיוק בשפה שלכם, כי כמו שאתם יודעים - לרושם ראשוני אין הזדמנות שניה. אז איך יראו כרטיסי הביקור שלכם?

למה כרטיסי ביקור

היום אפשר לגייס לקוחות בכל מקום. כל שיחה – בכנס עסקי, במפגש חברתי ואפילו במעלית - יכולה לעורר עניין אצל הצד השני שיוביל לבקשה לקבל כרטיסי ביקור. אז בשלב הזה כדאי שיהיה לכם תמיד כרטיסי ביקור עם כל הפרטים שלכם במרחק שליפה.

כרטיסי ביקור מיוחדים

כרטיסי ביקור הם כלים שיווקיים לכל דבר. ולכן כשאתם חושבים על עיצוב כרטיסי ביקור חשוב להקפיד שהעיצוב יהיה בהתאם לטון שאתם רוצים לשדר. למשל, טון מכופתר ורשמי או קליל ובגובה העיניים. כשאתם נותנים כרטיסי ביקור אתם רוצים כמובן שיזכרו אתכם ויוכלו ליצור איתכם קשר. חשבו איך להפוך את הכרטיסים למיוחדים, מפתיעים ומעלים חיוך. למשל, ציטוט לא מוכר וממלא השראה, חידה שהפתרון שלה מופיע באתר שלכם, מתנה שמקבלים עם סריקת קוד QR, גימורים מיוחדים ולכה סלקטיבית ועוד ועוד.

עיצוב כרטיסי ביקור אונליין

אצלנו תוכלו לעצב את כרטיסי הביקור שלכם, ממש כאן באתר, בקלות רבה וללא שום צורך בניסיון קודם. כל מה שצריך זה לבחור עיצוב מתוך מבחר העיצובים המוכנים באתר, לבחור את רמת הגימור, להכניס את הטקסט ו.. זהו! כרטיסי הביקור שלכם בדרך להדפסה ומשם ישר אליכם עד הבית.

הדפסת כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור הם אולי קטנים, אבל הם מגיעים עם מגוון גדול של אפשרויות בחירה. תוכלו לבחור בין גודל ארנק לגודל סטנדרטי או כרטיס ריבועי, בין כרטיסי ביקור שוכבים לכרטיסים עומדים, על נייר כרומו 300 גרם או עם טקסטורות שונות. מבחינת הגימור תוכלו לבחור בין פינות מעוגלות לישרות ובן למינציה מט, מבריקה או פרימיום. הרבה אפשרויות, הרבה עיצובים ומטרה אחת: להדפיס כרטיסי ביקור שייצור בדיוק את הרושם שרציתם.

מחיר כרטיסי ביקור

כשמדברים על מחיר של כרטיסי ביקור אי אפשר להצביע על מחיר אחיד בגלל ריבוי האפשרויות. כדי לדעת כמה תעלה לכם הדפסת כרטיסי ביקור בכמות שרצויה לכם, גשו ללשונית "מחירון", בחרו את התכונות הרצויות והמחיר לכל כמות יופיע לכם מצד שמאל.