10% הנחה

לקנייה ראשונה בהרשמה לדיוור

PIX מבית דפוס בארי ממשיכים להדפיס לכם

שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם במייל: support@pix.co.il

דלג לתוכן העיקרי
0

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור הוא המפגש הראשון של הלקוח עם העסק שלכם. חשוב שהוא ידבר בדיוק בשפה שלכם, כי כמו שאתם יודעים - לרושם ראשוני אין הזדמנות שניה. אז איך יראו כרטיסי הביקור שלכם?

כרטיסי ביקור

למה כרטיסי ביקור

היום אפשר לגייס לקוחות בכל מקום. כל שיחה, כנס עסקי, מפגש חברתי ואפילו מפגש במעלית - יכולים לעורר עניין אצל הצד השני שיוביל לבקשה לקבל כרטיסי ביקור. אז בשלב הזה כדאי שיהיה לכם תמיד כרטיסי ביקור עם כל הפרטים שלכם במרחק שליפה.

כרטיסי ביקור מיוחדים

כרטיסי ביקור הם כלים שיווקיים לכל דבר. לכן כשאתם מעצבים כרטיסי ביקור עליכם להקפיד שהעיצוב יהיה בהלימה עם התדמית של המותג, כולנו נסכים שישנו הבדל בין עסק מכופתר ורשמי לבין עסק קליל שמדבר בגובה העיניים.

כשאתם נותנים כרטיסי ביקור אתם רוצים כמובן שיזכרו אתכם ויוכלו ליצור אתכם קשר. חשבו איך להפוך את הכרטיסים למיוחדים, מפתיעים ומעלים חיוך. למשל, ציטוט לא מוכר וממלא השראה, חידה שהפתרון שלה מופיע באתר שלכם, מתנה שמקבלים עם סריקת קוד QR, גימורים מיוחדים כמו הבלטה או לכה סלקטיבית ועוד.

עיצוב כרטיסי ביקור אונליין

אצלנו תוכלו לעצב את כרטיסי הביקור שלכם, ממש כאן באתר, בקלות רבה וללא שום צורך בניסיון קודם. כל מה שצריך זה לבחור עיצוב מתוך מבחר העיצובים המוכנים באתר, לבחור את סוג הגימור, להכניס את הטקסט ו.. זהו! כרטיסי הביקור שלכם בדרך להדפסה ומשם ישר אליכם עד הבית.

הדפסת כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור אולי קטנים, אבל הם מציעים לכם מגוון גדול של אפשרויות בחירה. תוכלו לבחור בין גודל ארנק לגודל סטנדרטי או כרטיס ריבועי, בין כרטיסי ביקור שוכבים לכרטיסים עומדים, על נייר כרומו 300 גרם או עם טקסטורות שונות. מבחינת הגימור תוכלו לבחור בין פינות מעוגלות לישרות ובין למינציה מט, מבריקה או פרימיום. הרבה אפשרויות, הרבה עיצובים ומטרה אחת: להדפיס כרטיסי ביקור שייצור בדיוק את הרושם שרציתם.

מחיר כרטיסי ביקור

המחיר של כרטיסי ביקור יכול להיות מושפע מריבוי האפשרויות. כדי לדעת כמה תעלה לכם הדפסת כרטיסי ביקור בכמות שרצויה לכם, גשו ללשונית "מחירון", בחרו את התכונות הרצויות והמחיר לכל כמות יופיע לכם מצד שמאל.

איך לעצב כרטיס ביקור בצורה נכונה? טיפים חשובים

אם יש כלי שיווקי שנשאר יעיל באותה מידה גם כאשר מתחרה באפיקי שיווק דיגיטליים, אלו הם כרטיסי הביקור. כרטיסי ביקור ממלאים רבים מהצרכים של אנשי מקצוע באשר הם: מיתוג, פרסום, קריאה לפעולה ואיך אפשר בלי – פרטי התקשרות. כאשר הם מעוצבים נכון, הם יכולים להשאיר רושם מתמשך, לכן עיצוב נכון וחכם הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך.

אילו פרטים לכלול?

כדי לענות על השאלה הזאת, עליכם קודם כל להבין מה תרצו שכרטיס הביקור שלכם יאמר עליכם. איך תרצו להציג את המותג, ולאן תרצו להפנות את הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלכם. רוב כרטיסי הביקור כוללים שם פרטי, שם המותג, תיאור התפקיד, מספר טלפון, מייל, כתובת אתר, כתובת של העסק ואם יש לכם מדיה חברתית רלוונטית לעיסוק שלכם, אז צרפו קישור.

באיזה נייר כדאי להשתמש?

דבר נוסף שעליכם לקחת בחשבון הוא סוג הנייר שבו תשתמשו. על הנייר להיות איכותי ולשדר מקצועיות ותחכום. כמו כן, עליו לגלות עמידות כדי להמשיך לייצג אתכם גם כשאינכם נמצאים. אם אתם רוצים ליצור רושם מתמשך תוכלו להשתמש גם בגימורים מיוחדים ולשלב אפקטים עיצוביים שיועילו לאסטרטגיית העיצוב של כרטיס הביקור שלכם.

גודל הלוגו

הלוגו הוא ה-אלמנט הוויזואלי המרכזי, בהא' הידיעה, ועליו להיות נקודת המוקד של כרטיס הביקור שלכם. עם זאת, לא מדובר בכלל ברזל ואתם יכולים להתנסות ולהחליט איזה מקום יתפוס הלוגו שלכם. קחו בחשבון שיש שני צדדים לכל כרטיס, כך שתוכלו להקדיש צד אחד לפן הוויזואלי של הלוגו, וצד שני לכיתוב.

גודל הכרטיס

כדי להחליט על גודל הכרטיס, עליכם ללמוד על כל האפשרויות שלכם. ישנם כרטיסי ביקור בגודל סטנדרטי ומסורתי (מלבני) וישנם גדלים אחרים לבחור מהם, אם רוצים ללכוד את תשומת הלב של הלקוחות בדרך מעט יותר יצירתית. כאשר איכות ההדפסה מתקדמת כמו אצלנו, יש המון מקום ליצירתיות ותוכלו לחקור גדלים שונים של כרטיסי ביקור כדי לבחור את הגודל שתפור למידותיכם בדיוק.

האם להדפיס כרטיס חד צדדי או דו צדדי?

כאשר אתם מעצבים כרטיס ביקור עומדים לרשותכם שני צדדים ואתם יכולים להשתמש בשניהם. אם אתם רוצים להרחיב במילים, לעורר מחשבה, להדגיש את הלוגו והמותג ולוודא שלא שכחתם אף פרט, תוכלו להשתמש בשני הצדדים של הכרטיס. אך אם המותג שלכם דוגל במינימליזם, פשטות ולא אוהב להכביר במילים צד אחד יהיה מספיק. קחו בחשבון שהדפסה דו צדדית לא פעם הופכת את הכרטיס לעבה יותר.

רוצים כרטיס ביקור שלא ישאיר אף אחד אדיש? עבדו עם הממשק הנוח שלנו כדי לעצב לעצמכם את כרטיס הביקור המושלם, בכמה צעדים פשוטים! אנו כאן אם אתם זקוקים להכוונה, מילה טובה או ייעוץ.

 

 

שאלות ותשובות

מה הגודל הסטנדרטי לכרטיס ביקור?

גודל כרטיס סטנדרטי הוא 9X5 ס"מ, גודל כרטיס לארנק הוא 8.5X5.5 ס"מ

איזה גודל פונט כדאי שיופיע על כרטיס הביקור?

הפונט המינימלי המומלץ כדי שהטקסט יהיה קריא הוא 8PT , את שם העסק או התפקיד אנו ממליצים לכתוב על כרטיס הביקור בפונט גדול ובולט יותר.

האם כדאי לשים מסגרת בעיצוב הכרטיס?

אנו לא ממליצים להוסיף מסגרת לכרטיס הביקור כיוון שברוב המדפסות ישנן תזוזות של הנייר במהלך ההדפסה ו המסגרת עלולה להיות לא מדויקת.

האם מומלץ להדפיס כרטיס ביקור דו-צדדי?

אנו ממליצים בחום להדפיס על שני צידי הכרטיס על מנת ליצור רושם מירבי ולנצל את כל שטח ההדפסה האפשרי

אילו פרטים כדאי שיופיעו על גבי כרטיס הביקור?

שם העסק או החברה, לוגו, שם מלא, תפקיד בעסק, פרטי התקשורת.