10% הנחה

לקנייה ראשונה בהרשמה לדיוור

PIX מבית דפוס בארי ממשיכים להדפיס לכם

שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם במייל: support@pix.co.il

דלג לתוכן העיקרי
0

מדבקות ממותגות

מדבקות הופכות את כל המיתוג לעסק מדבק. ב-PIX תוכלו ליצור בעצמכם מדבקות ממותגות בקלות, במהירות ובהנאה. אז איך תיראנה המדבקות שלכם?

מדבקות - כמה קל להדביק את כולם בהתלהבות שלכם

כבר שנים רבות שמדבקות ממותגות עוזרות לפוליטיקאים להיבחר, לחברות להיבנות, למותגים להרקיע ולפרסום להצליח. הן מייצרות נושאים לשיחה ומגדילות את החשיפה, יעילותן ארוכת טווח ועלותן נמוכה והן נחשבות למדיום שיווקי דביק ורב עוצמה. בניגוד למוצרי פרסום אחרים שדורשים מכם מאמץ מדבקות פרסום פשוט צריך להדביק. על כוסות, בקבוקים, חלונות ראווה, על מכתבים, על מוצרים ארוזים לפני משלוח, על רכבים, על תגי שם, ובעצם על כל מה שתרצו. הן מוסיפות טאץ' אישי, קורצות ללקוח, בכוחן להעלות חיוך על הפנים, לספק מידע, להעביר מסר ולמלא אינספור שימושים.

זהירות, זה מדבק

ב-PIX ניתן להדפיס אונליין על סוגים שונים של מדבקות בכל עיצוב וצורה בה תבחרו. מדבקות בחיתוך אותיות יכולות לעזור לכם להעביר את המסר בצורה יצירתית, על חלון הראווה בחנות או בתערוכה שבה אתם מציגים. מדבקות בחיתוך צורני יעוצבו בדיוק בצורה ובעיצוב שרציתם ויעזרו לכם למתג כל דבר ביתר קלות וכמובן שהן בחירה מושלמת גם עבור שילוט. מדבקות לרכב הן הדרך שלכם להיכנס לתודעה גם כשאתם נמצאים בתנועה ולהתבלט בכל מקום אליו אתם מגיעים. מדבקות לשילוט הן ההזדמנות שלכם להדביק את כולם בהתלהבות שלכם ובאהבה למה שאתם עושים.

למה מדבקות בעצם?

מדבקות ממותגות בהתאמה אישית הן כלי שיווקי גמיש ביותר המתאים לשימוש בקמפיינים שונים מחוץ לרחבי הרשת. כשהן מעוצבות נכון הן יהפכו לכלי שיווקי סופר יעיל. ראשית כל, הן אינן יקרות כמו מוצרי פרסום אחרים, כך שאפשר להזמין כמויות שלהן ולהתנסות בהן בדרכים שונות ומגוונות. שנית, הן פשוט יפות ומושכות את העין והדגמים, הגדלים והעיצובים השונים מאפשרים לכם להשתמש בהן עבור כל מטרה שתרצו.

בשורה התחתונה: מדבקות לעסק הן הדרך שלכם לקחת את המיתוג של העסק צעד אחד קדימה ולהפיץ את הבשורה בקלות.

כך תעצבו את המדבקות שלכם

עיצוב מדבקות אונליין זו הדרך שלכם להפסיק להיות תלויים באחרים. הטכנולוגיה זמינה וידידותית ואתם מעצבים בדיוק את המדבקות לעסק שאתם רוצים. עם זאת עליכם להצטייד בכמה כלים בסיסיים: הבינו מיהו קהל היעד שלכם ומה המסר שאתם רוצים להעביר (פורמלי, מקצועי, מתפלסף, צעיר, תוסס וכדומה) בחרו צבעים שמתאימים לסוג הענף, וודאו שהמדבקה מספיק בולטת והקפידו שהיא תהיה מקורית אך לא עמוסה מדי. לסיכום: נסו לתרגם את המאפיינים של העסק למדבקה בצורה נקיה, קולעת למטרה, יצירתית וכמה שיותר פשוטה וסולידית ותראו שכולם פשוט ידבקו.

 

 

שאלות ותשובות

מה ההבדל בין מדבקות בגליל למדבקות בגליון?

ההבדל המרכזי בין סוגי המדבקות הוא נוחות השימוש בהן. מדבקות בגלילים מתאימות למי שזקוק לכמות גדולה ומשתמש בהן למיתוג ואריזה של מוצרים. מדבקות בגיליון מגיעות בכמויות קטנות יותר ועונות לצרכים האלו. מדבקות בגלילים עשויות חומר עמיד יותר אשר מתאים גם לשימוש על מוצרים הנשמרים בקירור.

על איזה גודל של גיליון מודפסות המדבקות?

המדבקות מודפסות על גליונות גדולים שנחתכים לגודל סופי של A5 או A4

האם ניתן לכתוב על המדבקות?

ניתן לכתוב על המדבקות עם טוש פרמננט שאינו מחיק

האם ניתן לעשות מדבקות בעיצוב אישי?

כמו כל המוצרים ב־PIX גם את המדבקות תוכלו לעצב בצורה אישית, החל מבחירת הצבעים והלוגו ועד חיתוך הצורה, הגודל ועוד.