קבלו 10% הנחה

לקנייה ראשונה בהרשמה לדיוור

דלג לתוכן העיקרי

מטריות ממותגות

כאשר ישנו מטר של מסרים שיווקיים מכל עבר, עליכם לוודא שהמסר שלכם יבלוט ביחס לאחרים. מטריות ממותגות יעזרו למותג שלכם להגיע אל היעד במהירות, אפילו כשגשום בחוץ.
כאשר ישנו מטר של מסרים שיווקיים מכל עבר, עליכם לוודא שהמסר שלכם יבלוט ביחס לאחרים. מטריות ממותגות יעזרו למותג שלכם להגיע אל היעד במהירות, אפילו כשגשום בחוץ.
המוצר אזל מהמלאי, יחזור בקרוב
נוסף למועדפים

איך תרצו להתחיל?

פרטים על המוצר

Details

מה זה כולל

מטריה 23″ עם פתיחה וסגירה אוטומטית בלחיצת כפתור מנגנון חזק ועמיד ממתכת בשילוב פיברגלס בעלת ידית נשיאה ושרוול סגירה

צבע המטריה

המטריה מגיעה בשני צבעים לבחירה: שחור או כסוף

 

הדפסה

הדפסה בצבע אחד על גבי המטריה

מחירון

המוצר אזל מהמלאי, יחזור בקרוב
מחיר
כולל מע"מ

הוראות לעיצוב מוכן

טקסטים

שימו לב שגודל הפונט הוא 8pt או גדול יותר

קווים

קווים חדים צריכים להיות בעובי 0.5pt או יותר

תמונות

רצוי קובץ PDF וקטורי עם תמונות ברזולוציה 300dpi או גבוהה יותר וגודל קובץ מקסימלי של 25Mb

סימני חיתוך

אין צורך בסימני חיתוך, אנחנו נוסיף אותם במקום הנכון

מטריות ממותגות
סוג הקובץ להעלאה לאתר: PDF
גודל הקובץ להעלאה לאתר: 17x11 ס״מ
הורידו קובץ עזר בפורמט המתאים לכם לקבלת קווים מנחים לעיצוב מטריות ממותגות :
קווים מנחים לעיצוב

Bleed

כדאי למתוח את הרקע עד לאיזור זה, כדי להימנע מקווים לבנים בקצוות

Trim

האיזור שהולך להיחתך
(תיתכן סטייה של 1-2 מ״מ)

Safe area

שימו לב שאלמנטים חשובים, כמו לוגו וטקסט, יהיו באיזור הבטוח

מטריה ממותגת – נקודת אור בתוך גשם של מסרים שיווקיים

ישנם סוגים שונים של מוצרי קידום ושיווק ממותגים, חלקם מסורתיים יותר מאחרים. אם אתם רוצים שהמיתוג שלכם יהיה כמה שיותר דרמטי ובולט, כך שניתן יהיה להבחין בו בכל מקום, גם ברחובות צפופים, מטריות ממותגות הן המוצר המתאים. לעומת מוצרי דפוס שבמקרה הטוב יגיעו אל המקרר, מטריות ממותגות נמצאות בשימוש יומיומי, מה גם שהן מגדילות את החשיפה למותג שלכם בהשקעה חד פעמית.

למה מטריה ממותגת?

מטריות ממותגות עברו כברת דרך לאורך השנים, הן הפכו מפריט פשוט ופונקציונלי בלבד, לפריט מעוצב ומיוחד שאתם יכולים להתאים בול למותג שלכם. במקומות רבים בעולם, משתמשים במטריות גם ביום קיץ חם, כדי להפחית את הסיכון הקיים בחשיפה לקרני UV. לכן השקעה במטריה ממותגת ללקוחות פוטנציאליים, אינה בהכרח עונתית. מעבר לשימושיות היומיומית, מטריות מעמידות לרשותכם שטח פרסום נרחב ואתם יכולים להשתמש בו כרצונכם. תוכלו להטביע את הלוגו והמסר שלכם באיזו דרך שתבחרו, והן יתפקדו כמו שלט חוצות שמופיע, בכל פעם שהלקוחות פותחים את המטרייה שלהם.

איך לבחור מטריה ממותגת?

אם אתם רוצים שהמטריות שאתם בוחרים ישיגו את המטרה שלשמן נבחרו, עליכם לשים לב לטיפים הבאים:

  • איכות – ישנם סוגים שונים של מטריות, חלקם איכותיים יותר מאחרים. כאשר אתם בוחרים מטריות ממותגות עליכם לוודא שהן יהיו איכותיות ועמידות, מכיוון שזו הדרך האופטימלית להציג את המותג שלכם.
  • ידיות – על הידיות להיות נוחות לאחיזה לאורך זמן, אם הן לא יהיו נוחות לשימוש אז הלקוחות שקיבלו אותן יעדיפו דגמים אחרים על פני המטרייה שלכם. לכן רגע לפני, שימו לב לידית.
  • בד ועיצוב – סוג הבד ועיצוב המטרייה חשובים גם מהפן של האיכות, כמובן שישנה עדיפות לבד ועיצוב שיספקו הגנה טובה מפני הגשם וישמרו לאורך זמן. יחד עם זאת סוג הבד והעיצוב ישפיעו גם על אפשרויות ההדפסה שלכם, לכן קחו זאת בחשבון.

איך להתאים את הלוגו למטריה?

הראו את האישיות המיוחדת של המותג שלכם באמצעות מטריות ממותגות עם לוגו. עיצוב נכון של הלוגו על המטריה שבחרתם חשוב, בעיקר כי המטרה העיקרית היא שהוא יבלוט, ישרת את המטרה שלו וילכוד את תשומת ליבם של העוברים והשבים. כדי להתאים את הלוגו למטריה עומדות בפניכם שתי אופציות: הראשונה היא לקבל ייעוץ מקצועי והשנייה היא לספוג השראה מעיצובים מוצלחים ולעשות זאת בעצמכם דרך האתר שלנו. המטריות זמינות בשני צבעים, שחור ולבן, שמהווים את הרקע המושלם עבור כל לוגו או עיצוב שתבחרו.

ב־PIX עומדת לרשותכם מערכת מתקדמת וידידותית לעיצוב והדפסת מטריות אונליין, שתאפשר לכם לעצב מטריות ממותגות מושלמות עוד היום, בכמה צעדים פשוטים!